WreszcieKoniec_kisielcichocka_pl

Wreszcie Koniec

Ten rok był wyjątkowo nieudany. Nawet nie to, że zły. Choć niektórzy by się ze mną zapewne kłócili. Mają prawo. Dla mnie był po prostu nieudany. Miałam tyle rzeczy zrobić, w tylu miejscach być… Ale trudno. Nie ma co płakać, trzeba żyć dalej.

Nie dałam rady psychicznie z listopadowym NaNoWriMo. Nie miałam serca do PANIK. A na myśl o siadaniu i pisaniu miałam mdłości. Prawie skasowałam Oblatywaczy. Nawet czytać za bardzo mi się nie chciało. Ot, przewegetowałam rok.

Jednak doszłam do takiego momentu, że mam po prostu dość i moja kreatywność domaga się pracy. I to był ten moment, gdy odkryłam na nowo WATTPAD. Tak, ten serwis, gdzie za słowa krytyki słychać płacz obdzieranych ze skóry jednorożców. Okazało się, że dawno temu założyłam tam konto i zaczęłam pisać projekt. Ale kompletnie o nim zapomniałam. Najpierw z ciekawości, a potem już na poważnie, zaczęłam pisać go dalej. Tak, dla jaj. Żeby się rozerwać. I dokładnie o to chodziło. Nagle wpadłam na mnóstwo pomysłów, które chcę realizować. Ale co za tym idzie, zmieni się wszystko.

Na blogu nie będzie już się pojawiać każdy moje opowiadanie. Zwyczajnie dlatego, że raczej na razie nie będę ich dużo pisać. Ale wszystko nabierze konkretnej formy.

Przede wszystkim powraca PANIK. Pierwszy odcinek będzie dopiero 4 lutego 2021, ale spodziewajcie się kontynuacji co miesiąc.

Po drugie na blogu będą wpisy typowo “blogowe”. Notatki i spostrzeżenia z mojej drogi pisarza. Wskazówki, techniki. Ćwiczenia literackie. Może i moje ich wykonanie, a może sam opis jak się za nie zabrałam.

Oprócz tego na Instagramie będę publikować recenzje tego co czytam i oglądam w formie krótkich vlogów. Tego możecie się spodziewać raz na dwa tygodnie.

No i jest jeszcze WATTPAD i moja “Czysta Woda”. Tu każdy nowy odcinek pojawia się co środa, ale raczej pod koniec dnia, a nie na jego początek.

Plan Publikacji w skrócie:
Środa – Czysta Woda
Raz na 10 dni – Blog – następny wpis 11.01.2021
Co dwa tygodnie w piątek – recenzja na INSTAGRAMIE
Raz w miesiącu, zaczynając od 4.02.2021 – PANIK

Czyli podsumowując, moje treści będą pojawiać się w ściśle określony sposób i według harmonogramu. Oby życie mnie za szybko nie zweryfikowało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.